Paslaugos | Reginos salonas
509
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-509,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Paslaugos

Langai ir durys

Pasitelkę daugiau nei 28 metų kauptą patirtį parduodant ir montuojant langus bei duris įvairios paskirties objektuose, padėsime išsirinkti tinkamą sprendimą. Atstovaujame plastikinių, medinių ir aliuminio langų bei durų gamintojus. Galime pasiūlyti tiek prabrangius „premium“ klasės, tiek mums įprastus, bene kasdien sutinkamus gaminius. GEALAN PVC profilių sistemos leidžia pagaminti bet kokios, net ir pačios originaliausios formos plastikinius langus. Gaminio spalvą galėsite išsirinkti iš gausaus spalvų asortimento.

Atstovaujame UAB „Pietų Megrame“.

Žaliuzės ir roletai

Esame ilgamečiai UAB „Dextera“ bei UAB „Domus Lumina“ atstovai. Patarsime, kokį produktą pasirinkti, pademonstruosime pavyzdžius, padėsime išsirinkti iš daugybės galimų medžiagų, faktūrų ir spalvų variantų, pristatysime ir sumontuosime gaminius.
Gamintojų gaminių sąraše – aliuminio, vertikalios,   medinės ir plisuotos žaliuzės, įprasti, automatiškai susisukantys ir elektriniai roletai, romanetės, tinkleliai nuo vabzdžių, o taip pat ir mažiau žinomi produktai, kaip saulės burės, širmos ar užuolaidėlės stogo langams.

Garažo vartai

Parduodame ir montuojame individualių gyvenamųjų namų garažo vartus, pramoniniams objektams pritaikytus gaminius – garažo ar sandėlio, greitaeigius vartus, oro užuolaidas ir pan. Užtikriname įmonės specialistų atliekamą garantinį ir pogarantinį gaminių aptarnavimą.
Esame įgalioti „Hormann“ ir UAB „Ryterna“ atstovai.

Stiklo ir metalo konstrukcijos

Projektuojame, gaminame ir montuojame įvairios paskirties stiklo ir metalo bei grūdinto stiklo konstrukcijas – stogelius, žiemos sodus, įstiklintas terasas, verandas, fasadus, atitvaras ir pan.